E-Ticaret Hizmetleri

Sizinde Profesyonel bir sanal mağazanız olsun !
SATIŞLARINIZI KAT KAT ARTTIRIN…

Konsept E-Ticaret tasarım ve yazılım hizmeti ile sanal mağazanızı sadece size özel konsept ile tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Sanal mağazanız ile bir adım öne geçin !
Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen, birçok modülden oluşan, hemen siz de kullanımı ve yönetimi kolay profesyonel bir sanal mağazanız olsun, sektörünüzde bir adım öne geçin!

E-Ticaret, internet üzerinde sunulan bilgi, ürün ve hizmetlere dünyanın her yerinden anında erisim imkanı sağlamaktadır. Böylece 7 gün 24 saat çalısabilen altyapısı ile, alışverişi kısıtlayıcı zaman problemlerini ortadan kaldırarak mağazanızın satışlarınızı kat kat arttırmaktadır.

Sanal mağazanızın sundugu yüksek imkanlar ile işlemlerinizin çok kısa bir sürede tamamlandıgını ve ticaretin daha kolaylastıgını bir süre sonra sizde göreceksiniz.

E-Ticaretin şirket yönetimine etkileri
Elektronik ticaret ve özellikle de İnternet, firmaların iş yapma seklini de degistirmektedir;

Elektronikleşme: Bilgilerin elektronik ortamda tutulması ile, herhangi birisi, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden ihtiyaç duydugu bilgiye bir başkasına gerek kalmadan ulaşabilmektedir.

Hareketlilik: Müsterilerine destek vermek için seyahat eden çalışanlarının, ihtiyaç duyduğu bilgiye herhangi bir zamanda herhangi bir yerden güncel olarak ulaşabilmesi, firmanın müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermedeki performansını artırmaktadır.

Çabukluk: İs adamları, güncel bilgilere gece veya gündüz istedikleri zaman ulaşabilmektedir. İş ortağının veya firmasının web sitesine ulaşarak son fiyat listesine, üretim rakamlarına, malların çıkıs tarihine kolaylıkla erisebilmektedir.

Bir çok geleneksel yapıdaki ve uzun süreli faaliyet gösteren sirketler, e-is ekonomisinde yer alabilmek için kendi işletme planlarında çok radikal degisikliklere gidiyorlar. Dogal olarak, şirketlerin kendi sanal mağazalarını açmak için, bilişim teknoloji altyapılarını gelistirmek konusunda da stratejik değisikliklere gitmektedir.